Alien – serial o obcym dopiero za 2 lata

}

Data: 16 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Na powstający dla FX i Hulu serial Alien, który odnosił będzie się do uniwersum Obcego przyjdzie nam trochę poczekać. Jak zdradza prezes FX John Landgraf premiery serialu z pewnością nie doczekamy się wcześniej niż w 2023 roku.

To, iż Alien zadebiutuje w 2023 roku to i tak według Landgrafa jest bardzo optymistyczny scenariusz. Serial będzie dość skomplikowany jeśli chodzi o efekty specjalne, a jego twórcy chcą zrobić go naprawdę najlepiej jak potrafią i z niczym się nie śpieszyć. Może to i dobrze. Lepiej dla nas widzów poczekać nieco dłużej, ale potem za to móc nacieszyć oczy prawdziwym jakościowo dziełem.

Alien z pewnością w żaden sposób nie będzie nawiązywał do słynnej postaci filmowej Ellen Ripley. Akcja rozgrywać ma się na Ziemi, w miejscu, gdzie ksenomorfów nie ogranicza przestrzeń, jak miało to miejsce w filmach o nich. Produkcja poruszy także problem nierówności społecznych i tego jak ludzie nie potrafią wspierać się nawzajem, a najważniejszym dla nich są pieniądze.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [19.01.2018]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.