Alien – serial o obcym dopiero za 2 lata

16 sierpnia 2021 | Newsy

Na powstający dla FX i Hulu serial Alien, który odnosił będzie się do uniwersum Obcego przyjdzie nam trochę poczekać. Jak zdradza prezes FX John Landgraf premiery serialu z pewnością nie doczekamy się wcześniej niż w 2023 roku.

To, iż Alien zadebiutuje w 2023 roku to i tak według Landgrafa jest bardzo optymistyczny scenariusz. Serial będzie dość skomplikowany jeśli chodzi o efekty specjalne, a jego twórcy chcą zrobić go naprawdę najlepiej jak potrafią i z niczym się nie śpieszyć. Może to i dobrze. Lepiej dla nas widzów poczekać nieco dłużej, ale potem za to móc nacieszyć oczy prawdziwym jakościowo dziełem.

Alien z pewnością w żaden sposób nie będzie nawiązywał do słynnej postaci filmowej Ellen Ripley. Akcja rozgrywać ma się na Ziemi, w miejscu, gdzie ksenomorfów nie ogranicza przestrzeń, jak miało to miejsce w filmach o nich. Produkcja poruszy także problem nierówności społecznych i tego jak ludzie nie potrafią wspierać się nawzajem, a najważniejszym dla nich są pieniądze.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [19.01.2018]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram