Alice in Borderland – 2. sezon jeszcze w tym roku

}

Data: 31 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Japoński serial oparty na mandze Aro Haso Alice in Borderland stał się wielkim hitem platformy Netflix. Jak donoszą zagraniczne media właśnie zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu, a jego premiera zaplanowana jest na grudzień tego roku.

Dziesięcioro bohaterów, którzy przeżyli śmiercionośne gry pierwszego sezonu stanie przed jeszcze większymi i trudniejszymi wyzwaniami.

Główny bohater to Arisu, miłośnik gier komputerowych, który niespodziewanie wraz z dwójką przyjaciół znienacka uwięziony zostaje w tajemniczym świecie będącym dziwną wersją Tokio, w którym aby przetrwać muszą rywalizować w bardzo niebezpiecznych grach. W tym nowym świecie Arisu poznaje Usagi, kobietę która gra samotnie. Wspólnie podejmują się rozwiązania tajemnic tego świata, nie raz ryzykując własnym życiem, a wszystko to po to, aby odkryć prawdziwy sens życia.

Źródło: NME

ZOBACZ TEŻ  Canal+ wyznaczył datę premiery Kruk. Czorny Woron nie śpi

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.