Alfie powraca w pierwszym teaserze 6. sezonu Peaky Blinders

}

Data: 2 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja BBC opublikowała pierwszy teaser finałowego, szóstego sezonu Peaky Blinders. Zaprezentowane światu wideo jest króciutkie, ale potwierdza informacje o powrocie w tej serii postaci Alfiego, w którego wciela się Tom Hardy.

Finałowy sezon tego uznanego dramatu kryminalnego zadebiutować ma na początku 2022 roku. Dokładna data ma zostać dopiero podana. Nie będzie to jednak nasze ostatnie spotkanie z tymi bohaterami. Całość zwieńczona ma być pełnometrażowym filmem, którego produkcja rozpocznie się w 2023 roku.

Twórcą Peaky Blinders jest Steven Knight. Akcja tego kryminalnego serialu toczy się na ulicach Birmingham. Główny bohater to Tommy Shelby, który należy do wpływowej gangsterskiej rodziny. Śledzimy jego ewolucję, jak z władcy półświatka staje się prawowitym biznesmenem i członkiem parlamentu.

Pod koniec piątej serii świat pogrążył się w chaosie z powodu finansowego krachu do jakiego doszło w 1929 roku. Wtedy to do posła Tommy’ego przychodzi charyzmatyczny polityk, mający śmiałą wizję Wielkiej Brytanii. Od reakcji Tommy’ego na propozycje zależeć będzie nie tylko przyszłość jego rodziny, ale i całego narodu brytyjskiego.

W głównej roli powraca Cillian Murphy. W obsadzie są także Helen McCrory, Paul Anderson, Sophie Rundle, Finn Cole, Anya Taylor-Joy i Brian Gleeson. Z nowych twarzy zobaczymy Jamesa Frecheville, Conrada Khana i Amber Anderson. Reżyserem finałowego sezonu został Anthony Byrne.

Peaky Blinders dostępny jest na platformie Netflix.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Seriale na randki – 40 propozycji dla każdego!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.