Alexa i Katie: Sezon 3 wraca w czerwcu, a 4 nie będzie

20 maja 2020 | Newsy

j

Co dalej z „Alexa i Katie”? Wiemy już, że seria od Netflixa nie wróci z czwartym sezonem, ale jego trzeci i ostatni sezon zostanie wznowiony w czerwcu.

W centrum sitcomu znajduje się Alexa Mendoza (Paris Berelc), uczennica liceum lecząca się z powodu raka. Otwarta i entuzjastycznie nastawiona, mimo diagnozy i leczenia, Alexa kocha życie. Ze swoją wyjątkową, ale niezłomną przyjaciółką, Katie Cooper (Isabel May) u jej boku, Alexa nie pozwala, aby jej duch osłabł.

Ostatnia część trzeciego sezonu Alexa i Katie będzie końcem produkcji Netflixa. Ostatnie odcinki mają zadebiutować 13 czerwca.

Zobaczcie poniższe promo

alexa katie

ZOBACZ TEŻ  Obsesja zbrodni – nowy serial dokumentalny od 29 czerwca w HBO GO

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy