Alden Ehrenreich w obsadzie Ironheart

}

Data: 13 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Będący już w produkcji serial Marvela Ironheart nadal jeszcze kompletuje obsadę. Angaż otrzymał właśnie aktor Alden Ehrenreich. Wcieli się on w jedną z kluczowych ról, jaką tego niestety nie zdradzono.

Aldena kojarzyć możecie z serialu Nowy wspaniały świat czy filmów Piękne istoty oraz Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie, gdzie wcielił się w tytułowego bohatera.

Zdjęcia do Ironheart rozpoczęły się w czerwcu w Atlancie i potrwać mają do października. Serial transmitowany będzie na platformie Disney+ w ramach czwartej fazy MCU.

Ehrenreich dołączył do Dominique Thorne, która wcieli się w bohaterkę imieniem Riri Williams – genialną wynalazczynię. Jest ona studentką M.I.T., której w komiksach Tony Stark pomaga w zostaniu superbohaterką, po tym jak na wzór jednego z jego modeli zbroi stworzyła własną.

Postać Riri jest niezbędna do wprowadzenia w 4. fazie MCU. Musi ona zastąpić puste miejsce po Iron Manie, który zginął poświęcając się w filmie Avengers: Koniec gry. Jego brak widać w filmach Spider-Man: Daleko od domu i Spider-Man: Bez drogi do domu, gdzie protegowany Starka – Peter Parker stara się radzić sobie bez swojego mentora. Jest on jednak daleki od technologicznego geniuszu jakim był Tony. I tu właśnie jest miejsce dla Riri.

W obsadzie Ironheart są jeszcze Anthony Ramos i Harper Anthony. Za serial odpowiada Chinaka Hodge. Disney+ nie ustalił jeszcze daty premiery produkcji. Wiadomo jednak, że złoży się na nią sześć odcinków.

Źródło: Collider/zdjęcie główne: Alden Ehrenreich w filmie Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie

ZOBACZ TEŻ  Andor – zwiastun i data premiery serialu Disney'a należącego do świata Star Wars

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.