Alaska Daily – zwiastun thrillera ABC z Hilary Swank

}

Data: 15 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja ABC opublikowała zwiastun thrillera dramatycznego Alaska Daily. W głównej roli Hilary Swank, która wciela się w dziennikarkę śledczą.

Twórcą i producentem wykonawczym Alaska Daily jest Tom McCarthy, który pełni również funkcję scenarzysty i reżysera. Do Swank dołączają Jeff Perry, Matt Malloy, Meredith Holzman, Grace Dove, Pablo Castelblanco, Ami Park i Craig Frank.

Serial opowiada o Eileen Fitzgerald, niedawno zhańbionej reportece, która porzuca swoje nowojorskie życie i przeprowadza się na Alaskę. Podejmuje pracę w codziennej gazecie wydawanej w Anchorage. Ma nadzieję, że w tym spokojnym miasteczku uda jej się znaleźć odkupienie zarówno osobiste, jak i zawodowe. Nie będzie to jednak takie proste. Kobieta podejmuje się dojścia do prawdy w sprawie tajemniczych śmierci rdzennych kobiet. Szukając odpowiedzi Eileen zda sobie sprawę, że Alaska ma o wiele więcej historii do opowiedzenia niż z początku jej się wydawało.

Premiera serialu na ABC i platformie Hulu 6 października.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Paul Rudd w obsadzie 3. sezonu Zbrodni po sąsiedzku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.