Aktorka z Brooklyn 9-9 dołącza do obsady Twisted Metal

}

Data: 16 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Stephanie Beatriz znana z roli Rosy Diaz w serialu Brooklyn 9-9 dołączyła do obsady Twisted Metal. Ta adaptacja popularnej gry wideo powstaje dla platformy Peacock.

Wcześniej swój angaż otrzymał Anthony Mackie, który sportretować ma głównego bohatera imieniem John Doe. Beatriz zaś wcieli się w Quiet, złodziejkę samochodów, która towarzyszyć będzie Johnowi. To okrutna i zła postać, która działa instynktownie. Pochodzi z dziwnej, milczącej społeczności i jest na etapie poszukiwania swojego miejsca na świecie. Kieruje nią także zemsta, która łączy ją z Johnem. Pomiędzy tą dwójką tworzy się nieprawdopodobna, dość antagonistyczna więź.

John Doe to mężczyzna ten nie ma wspomnień ze swojej przeszłości i pragnie znaleźć lepsze życie. W tym celu podejmuje się niebezpiecznej misji. Ma przez post-apokaliptyczne pustkowia przewieźć tajemniczy ładunek. Te jednak pełne są niebezpiecznych kierowców. Jednym z nich jest Sweet Tooth i jego słynna ciężarówka z lodami.

Serial Twisted Metal ma być komedią akcji. Odpowiadają za niego scenarzyści Deadpoola – Rhett Reese i Paul Wernick jako producenci, a więc spodziewać prawdopodobnie możemy się podobnego klimatu, jak w tej pełnometrażowej produkcji.

Data premiery serialu Twisted Metal nie została jeszcze podana.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Angelyne – zwiastun serialu o ciekawej osobowości lat 80. XX wieku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.