Aktor z The Boys aresztowany w Hiszpanii za napaść

}

Data: 7 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Antony Starr, aktor który w serialu The Boys wciela się w Homelandera w ubiegłym tygodniu został aresztowany przez hiszpańską policję. Powodem zatrzymania była napaść Starra na 21-letniego kucharza.

Do zdarzenia doszło w barze znajdującym się w Alicante. W tej lokalizacji Starr kręci zdjęcia do filmu The Interpreter Guy’a Ritchiego, w którym wystąpi u boku Jake’a Gyllenhaala. Aktor będąc pod wpływem alkoholu awanturował się i dwukrotnie uderzył szklanym przedmiotem 21-letniego szefa kuchni, który doznał rozcięcia łuku brwiowego. Mężczyźnie założono cztery szwy.

Starr został skazany na 12 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Odsiadki uniknął dzięki zapłaceniu ofierze 4000 funtów tj. prawie 8000 tysięcy dolarów. Przez kolejne dwa lata musi unikać także zatargów z prawem.

Jak na razie nie wiadomo czy zdarzenie to wpłynie w jakiś sposób na dalszą karierę Starra. Czy twórcy projektów, w których bierze udział wyciągną wobec niego jakieś konsekwencje? Czas pokaże.

Źródło: DailyMail

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer sezon 5. - zobaczcie pierwszą grafikę promującą sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.