Akademik – nowy serial Super Polsatu o życiu w domach studenckich

}

Data: 4 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu stacji Super Polsat. Produkcja nosi tytuł Akademik i ukaże nam prawdziwe studenckie życie. Czy naprawdę jest ono przepełnione wielkimi miłościami i jeszcze większymi imprezami?

Projekt w idealny sposób łączyć ma w sobie wątki obyczajowe i komediowe, dzięki czemu z pewnością zapewni swoim widzom mnóstwo zabawy i odprężenia.

Akademik opowie o grupie młodych ludzi mieszkających w koedukacyjnym domu studenckim. Historia rozpoczyna się, gdy trzej chłopcy – Zdzich (Jan Kardasiński), Roger (Szymon Majchrzak) i Michał (Konrad Stein), zostają ulokowani w segmencie, w którym są już zameldowane trzy atrakcyjne dziewczyny – Weronika (Aleksandra Izydorczyk), Lena (Aleksandra Kądziołka) i Andżelika (Karina Rezner). W obsadzie, obok grona młodych, utalentowanych aktorów, zobaczymy m.in. Dariusza Kordka i Rafała Rutkowskiego.

Akademik to serial o życiu studentów, ale też o gorących relacjach damsko-męskich oraz chłodnych relacjach rodzinnych. O ambicji i karierze, o prawdziwej przyjaźni oraz męskiej i damskiej solidarności, a to wszystko przedstawione w niezwykle humorystyczny sposób.

Efektem zderzenia pod jednym dachem sześciu różnych charakterów jest mieszanka wybuchowa, gwarantująca, że nigdy nie zagości tam nuda i że nigdy nie możemy być pewni, na jaki szalony pomysł wpadną chłopcy czy jaką kolejną intrygę uknują dziewczyny.

Choć nie brak między nimi kłótni i napięć i towarzyskich intryg, bohaterowie świetnie się bawią w swoim towarzystwie, wspólnie przeżywają rozterki miłosne, wspierają się w kłopotach, a czasem robią sobie psikusy. Każdy z nich idzie własną drogą ku dorosłości, a oprócz studiowania znajdują czas na imprezy, działalność studencką, dodatkową pracę i szukanie drugiej połówki.

Głównym reżyserem serialu jest Radosław Dunaszewski, a producentem firma Polot Media (dawniej Tako Media).

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Snowpiercer - kolejna gwiazda w obsadzie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Haha

    Jak to ściągnięte z rosyjskiego serialu „универ новая общага” który został nagrany w 2011 jeżeli się nie mylę. Ale zwala i to można powiedzieć że na 99% hahahahahahahahaha

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.