Ahsoka – początek zdjęć do nowego serialu Disney+ ze świata Gwiezdnych wojen

}

Data: 10 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Dla Disney+ powstaje kolejny serial osadzony w świecie Gwiezdnych wojen. To Ahsoka, produkcja podejmująca wątki wprowadzone w The Mandalorian. Ekipa i aktorzy są już na planie co potwierdza opublikowane w sieci zdjęcie.

W tytułową postać wciela się Rosario Dawson. Ahsoka Tano to postać, która zadebiutowała w The MandalorianAhsoka ma kontynuować jej historię, zarysowaną w poprzedniej serii. Dalsze fabularne szczegóły nie są na razie znane.

W obsadzie serialu znajdują się także Hayden Christensen, Ivanna Sakhno, Natasha Liu Bordizzo i Mary Elizabeth Winstead. Christensen powraca do roli Dartha Vadera, a Bordizzo sportretuje Sabinę Wren, która pojawiła się w serialu animowanym Star Wars: Rebelianci.

Scenarzystą Ahsoki jest Dave Filoni, który pełni także funkcję producenta wykonawczego wraz z Jonem Favreau i Kathleen Kennedy.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sacred Games – Netflix stanie przed sądem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.