AHS: Double Feature – pierwszy oficjalny zwiastun podzielonego na dwie części sezonu

}

Data: 16 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Dziesiąty sezon antologicznej serii grozy FX American Horror Story noszący podtytuł Double Feature podzielony został na dwie części. Jedna rozegra się nad morzem – Red Tide, druga na piaszczystym terenie – Death Valley. W sieci na tydzień przed premierą pojawił się wreszcie oficjalny zwiastun, który choć minimalnie rzuca nam trochę światła na to co nas czeka już 25 sierpnia 2021 roku.

Zwiastun ten promuje cześć Red Tide. Główni bohaterowie to zmagający się z osobistymi problemami pisarz. Wraz z córką i ciężarną żoną przeprowadzają się na zimę do mało zaludnionego nadmorskiego miasteczka. Jego mieszkańcy nie są jednak tym kim na pierwszy rzut oka się wydają…

W obsadzie 10. sezonu znajdują się stali bywalcy serii: Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Finn Wittrock, Lily Rabe, Frances Conroy, Leslie Grossman i Angelica Ross. Z nowych twarzy ujrzymy aktora Macaulaya Culkina, znanego z filmu Kevin sam w domu i aktorkę oraz modelkę Kaię Gerber.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Najpopularniejsze i najstraszniejsze seriale horrory - 12 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.