Agenci T.A.R.C.Z.Y. – zobaczymy jeszcze dwa sezony

20 listopada 2018 | Newsy

j

Kręcony na zlecenie stacji ABC serial Marvela Agents of S.H.I.E.L.D. ma bardzo zawiłe perypetie.

Jeszcze do niedawna włodarze stacji twierdzili, że z powodu stale malejącej widowni Agenci T.A.R.C.Z.Y. otrzymają 6. sezon jako ostatni. Planowo miał stanowić on finał historii i liczyć mniej odcinków niż dotychczasowe serie. Jego premiera zaplanowana jest na połowę 2019 roku.

I choć 6. sezon jeszcze nie trafił na ekrany, ABC wydała oficjalne oświadczenie, że zamówiona została już 7. seria odcinków. Nie wiadomo oczywiście ile ich będzie, ale można z pewną dozą ostrożności przyjąć, że zobaczymy je w 2020 roku. Do swojej roli szefa agentów powróci Clark Gregg.

ZOBACZ TEŻ  Agenci T.A.R.C.Z.Y. sezon 6. – jest pierwsza zapowiedź!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!