w

Agenci T.A.R.C.Z.Y – sezon 7. już w produkcji!

agenci tarczy

Chodź nie doszło jeszcze do premiery 6. sezonu Agentów T.A.R.C.Z.Y, która to odbędzie się w maju, już rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu serialu.

Fanów serialu poinformowała o tym na swoim Instagramie Ming-Na Wen, odtwórczyni jednej z głównych ról.

View this post on Instagram

Season 7!! My first day back for S7 of @agentsofshield. Passed my physical (of course!) and tried on some new outfits. Love being back on SHIELD campus. So fun to see the fam. Let’s get this party started!!!????????????❌⭕️❌⭕️❌⭕️❌⭕️

A post shared by Ming-Na Wen (@mingna_wen) on

Sezon 7. podobnie jak szósty składał się będzie z mniejszej liczby odcinków, bo tylko z 13, a nie jak do tej pory z 22. Serial ten zadebiutował w 2013 roku jako pierwszy serial osadzony w uniwersum Marvela. W świetle ostatnich doniesień o likwidacji przez Netflixa wszystkich seriali o Marvelowskich superbohaterach, informacja o pewnej kontynuacji tego serialu przez stację ABC jest świetną wiadomością.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cloack i dragger

Cloak&Dagger sezon 2. – mamy pełny zwiastun!

Counterpart 1

Odpowiednik – recenzja serialu – A ty co ukrywasz?