”Agenci NCIS: Los Angeles” – to koniec tej kryminalnej produkcji

}

Data: 23 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Po czternastu sezonach przyszedł czas na koniec serialu Agenci NCIS: Los Angeles. Stacja CBS postanowiła nie przedłużać tej serii na kolejny sezon.

Tak więc ostatni odcinek emitowanego obecnie czternastego sezonu będzie tym, który zwieńczy całą serię. Jego premiera odbędzie się 14 maja. Będzie to 322 epizod.

To spin-off popularnego serialu Agenci NCIS. Agenci Biura Projektów Specjalnych NCIS w Los Angeles działają pod przykrywką, by rozwiązać twarde do zgryzienia sprawy. Tajemniczy Callen (Chris O’Donnell) specjalizujący się w tajnych misjach oraz ekspert w dziedzinie Bliskiego Wschodu, były komandos Sam Hanna (LL Cool J) to kluczowi agenci biura. W pracy wspierają ich: agentka specjalna Kensi, detektyw wydziału policji z Los Angeles i jednocześnie oficer łącznikowy Marty, komputerowy magik Eric oraz analityk wywiadowczy Nel. Ekipa wspólnie pracuje nad najtrudniejszymi i wstrząsającymi zagadkami kryminalnymi.

Będziecie tęsknić za tymi bohaterami?

Źródło: Dark Horizons, Filmweb

ZOBACZ TEŻ  Moon Girl and Devil Dinosaur – zwiastun animacji Marvela

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.