After Life – zwiastun finałowego sezonu

}

Data: 3 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pełny zwiastun finałowego sezonu serialu After Life. Produkcja z 3. sezonem powróci już 14 stycznia 2022 roku.

Tony (Ricky Gervais) nadal opłakuje śmierć żony, Lisy. Czy jeszcze kiedyś będzie mógł cieszyć się życiem, skoro nie potrafi zapomnieć o przeszłości? Chociaż Tony nie jest już tak agresywnie zrzędliwy wobec życia, nadal nie potrafi wypełnić pustki pozostawionej przez jego zmarłą żonę. A 3. sezon przyniesie mu kolejną stratę i wielki ból…

After life to dramat ukazujący nam cierpienie i próbę poradzenia sobie z nim wraz z dostosowaniem się do nowej rzeczywistości po stracie najukochańszej osoby. Poznajemy Tony’ego, który stara uporać się ze śmiercią swojej żony. Po początkowym załamaniu podnosi się i zaczyna radzić sobie w dość specyficzny sposób. Staje się nieprzyjemny dla osób, które starają się mu pomóc i generalnie ma wszystko „gdzieś”.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  4 gry wideo, które zasługują na swój serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.