Adaptacja The Power ma kolejne problemy

}

Data: 31 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Od około dwóch lat trwają prace nad serialem The Power opartym na książce autorstwa Naomi Alderman. Prace nad tym projektem przerwała pandemia koronawirusa. Teraz zaś, gdy powrót na plan jest możliwy, to pomniejszyła się obsada serialu.

Z występu w The Power zrezygnowali Leslie Mann i Tim Robbins. Postacie w które mieli się wcielić zostaną przekształcone, a sceny które zdążyli nakręcić dwa lata temu zostaną nakręcone ponownie z nowymi aktorami.

The Power to 10-odcinkowy thriller feministyczny, który prezentuje nam czas, w którym wszystkie nastoletnie dziewczęta na świecie odkrywają w sobie tajemniczą moc. Umieją razić prądem za pomocą woli. Wkrótce takie same umiejętności odkrywają u siebie także starsze kobiety. To drastycznie zmienia postrzeganie kobiet przez mężczyzn.

Za reżyserię The Power odpowiada Reed Morano. Premiera serialu nie została jeszcze podana.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sex Education sezon 2. - obsada serialu powiększa się o nowe nazwiska!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.