ACS: Impeachment – zwiastun produkcji o słynnym politycznym seks skandalu

}

Data: 21 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX udostępniła pierwszą zapowiedź trzeciej części antologicznej serii American Crime Story. Produkcja ta nosi podtytuł Impeachment i przybliży nam kulisy seks skandalu jaki miał miejsce w ubiegłym wieku w Białym Domu.

Głównymi postaciami tej afery byli prezydent Bill Clinton i Monika Lewinsky. Seria ma zbadać jak wielki wpływ na kraj miały oskarżenia kobiet skierowane ku prezydentowi.

Fabuła serialu w dużej mierze opiera się na książce Jeffreya Toobina A Vest Conspiracy. Trzeci sezon składa się z dziesięciu epizodów i na FX zadebiutuje już 7 września 2021 roku.

W obsadzie znajdują się Sarah Paulson jako Linda Tripp, Beanie Feldstein jak Monika Lewinsky, Annaleigh Ashford jako Paula Jones, Clive Owen jako Bill Clinton, Edie Falco jako Hilary Clinton, Margo Martindale jako Lucianne Goldberg i Billy Eichner jako Matt Drudge.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  American Horror Stories, Co robimy w ukryciu i inne – poznajcie daty premier seriali FX

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.