ABC robi porządki w swoich serialach – co zostało przedłużone, a co skasowane?

}

Data: 17 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media stacja ABC w przeciągu ostatniego weekendu zadecydowała o dalszym losie wielu swoich popularnych seriali. Kilka z nich otrzymało odnowienia, niektóre jednak zostały skasowane.

Oto produkcje, które otrzymały odnowienie na 4 sezon:

A Million Little Things – serial obyczajowy, który opowiada o losach grupy przyjaciół, po tym jak jedno z nich popełnia samobójstwo. Wydarzenie to zmienia życie każdego z nich, pragną oni żyć pełnią życia.

Rekrut – serial ukazuje losy Johna Nolana, 40-letniego mężczyzny, który pragnie zostać policjantem w Los Angeles. Decyzję tą podejmuje po niebezpiecznym wydarzeniu w jakim bierze udział. Będąc najstarszym rekrutem w jednostce, musi borykać się ze sceptycznym nastawieniem kolegów.

The Conners – sitcom będący spin-offem Roseanne. Ukazuje on dalsze losy rodziny Connerów, należących do klasy robotniczej, którzy po śmierci Roseanne zmuszeni są stawić czoła codzienności i walczą o utrzymanie skromnego dochodu domowego gospodarstwa.

Z kolei z 9 sezonem powrócą Goldbergowie. Ta komediowa produkcja ukazuje losy ekscentrycznej rodziny, która wychowuje swoje dzieci w szalonych latach 80.

Odnowienie na 2 sezon otrzymuje tegoroczny serial komediowy Home Economics, który opowiada o losach trójki rodzeństwa, z których każde należy do innej grupy społecznej.

Skasowane seriale to:

Call Your Mother 1 sezon – produkcja opowiadająca o losach kobiety, która po wyprowadzce swoich dorosłych dzieci, zastanawia się nad swoją samotnością.

Nie ma lekko 5 sezonów – sitcom o losach rodziny wychowującej swoje niedoskonałe dzieci w miasteczku pełnym bogatych sąsiadów mających idealne potomstwo.

For Life 2 sezony – dramat prawniczy opowiadający o Aaronie Wallace, który został niewinnie skazany. W więzieniu zostaje prawnikiem i pomaga innym, którzy również niesłusznie zostali osądzeni. W międzyczasie stara się także unieważnić wyrok za przestępstwo, którego nie popełnił.

Miszmasz 2 sezony – komedia, która opowiada o dzieciństwie Rainbow Johnson, wychowującej się w mieszanej rasowo rodzinie w latach 80 w komunie dla hipisów. Kiedy jej rodzice przeprowadzają się, rodzina staje przed dylematem czy zachować swoją tożsamość czy jednak dostosować się do nowego otoczenia.

ZOBACZ TEŻ  The Wheel of Time – pierwszy zwiastun serialowej adaptacji cyklu Koło czasu

Rebel 1 sezon – prawniczy dramat, którego główną bohaterką jest tytułowa Rebel, genialna i nieustraszona prawniczka bez dyplomu, która za wszelką cenę pomaga potrzebującym.

Źródło: comingsoon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.