ABC pracuje nad spin-offem serialu The Good Doctor

}

Data: 24 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

The Good Doctor to niezwykle popularny medyczny serial od stacji ABC. Ta postanowiła iść za ciosem i ogłosiła właśnie powstanie spin-offa produkcji. Nosić będzie on tytuł The Good Lawyer.

Jak wskazuje tytuł akcja tej produkcji skupi się na osobie prawniczki. Bohaterkę tą poznamy w finałowym odcinku szóstego sezonu The Good Doctor, który to ma być jednocześnie pilotem nowego serialu. Będzie nią Joni, młoda i błyskotliwa prawniczka, zmagająca się z zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi. Choroba ta odbija się zarówno na jej życiu zawodowym, jak i prywatnym. Z jej powodu spotyka się z dyskryminacją w pracy ze strony swojej cynicznej szefowej Janet i musi walczyć o utrzymanie posady. Jej drogi z głównym bohaterem The Good Doctor skrzyżują się, gdy ten popadnie w konflikt z prawem.

Jak na razie nie wiadomo jeszcze kto wcieli się w głównych bohaterów spin-offa.

Szósty sezon serialu matki zadebiutuje jesienią tego roku. The Good Doctor opowiada o doktorze Shaunie Murphym, który ma autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Doktor Murphy dołącza do zespołu lekarzy chirurgów prestiżowego szpitala w Kaliforni. Jest samotny, a jedyną osobą, która go wspiera i przeciwstawia się uprzedzeniom innych jest dr Aaron Glassman.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Najlepsze seriale medyczne na Viaplay

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.