w

8 sezon Gry o Tron zapowiada się niesamowicie – sprawdźcie!

gra o tron battle bastards1

Gra o Tron słynie z tego, że oprócz ciekawej fabuły, politycznych intryg i dobrze zbudowanego świata przedstawionego, posiada również epickie sceny akcji i walk. To co dotychczas w telewizji było niemożliwe, w Grze o Tron jest możliwe. Jeszcze nie znamy daty premiery 8. sezonu, a już wiemy, że będzie on rekordowy, pod jakim względem?

Otóż w 8. sezonie będziemy mogli podziwiać najdłużej kręconą sekwencję bitewną, którą filmowano przez 55 dni, pośród trzech różnych lokacji – między innymi w Toome oraz Magheramorne – a wszystko to w zimnie, śniegu, deszczu, błocie oraz w nocy.

Rekordową sekwencją bitewną, pod względem kręcenia, była dotychczas Bitwa Bękartów z 6. sezonu. Już wtedy nie jeden z fanów został wbity w fotel, a scenę kręcono jedynie przez 25 dni.

 

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NetflixWoof Infographics Poland 1

NETFLIX i “hał” czy NETFLIX i “miau”?

dietland s1 e

Julianna Margulies powraca do telewizji – zobaczcie zdjęcia z Dietland