8 sezon Gry o Tron zapowiada się niesamowicie – sprawdźcie!

}

Data: 11 kwietnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Gra o Tron słynie z tego, że oprócz ciekawej fabuły, politycznych intryg i dobrze zbudowanego świata przedstawionego, posiada również epickie sceny akcji i walk. To co dotychczas w telewizji było niemożliwe, w Grze o Tron jest możliwe. Jeszcze nie znamy daty premiery 8. sezonu, a już wiemy, że będzie on rekordowy, pod jakim względem?

Otóż w 8. sezonie będziemy mogli podziwiać najdłużej kręconą sekwencję bitewną, którą filmowano przez 55 dni, pośród trzech różnych lokacji – między innymi w Toome oraz Magheramorne – a wszystko to w zimnie, śniegu, deszczu, błocie oraz w nocy.

Rekordową sekwencją bitewną, pod względem kręcenia, była dotychczas Bitwa Bękartów z 6. sezonu. Już wtedy nie jeden z fanów został wbity w fotel, a scenę kręcono jedynie przez 25 dni.

 

ZOBACZ TEŻ  7 wartych uwagi serialowych adaptacji literackich [kolejność przypadkowa]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.