8 sezon American Horror Story – co o nim wiemy?

j
}

Data: 9 kwietnia 2018

a

Kategorie: Newsy

Ryan Murphy zdradził parę informacji na temat kolejnego sezonu horrorowego serialu. Znamy już część obsady oraz czas akcji fabuły. Zdjęcia ruszają 16 czerwca.

Twórca American Horror Story ujawnił na łamach „The Hollywood Reporter”, że na plan powrócą Evan Peters, Sarah Paulson, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Adina Porter oraz Leslie Grossman. Udział w 8 sezonie potwierdziły już Kathy Bates i Joan Collins znana z Dynastii. Evan Peters zagra komediową rolę fryzjera. Murphy potwierdził, że trwają negocjacje z Anjeliką Huston.

Akcja kolejnego sezonu przebojowej produkcji będzie toczyć się w przyszłości, 18 miesięcy od dzisiaj. Wszystkie epizody swoim klimatem mają przypominać Asylum i Sabat. Paulson i Peters, jak informuje Murphy, samodzielnie wyreżyserują wybrane odcinki.

ZOBACZ TEŻ  Magicy – powstanie 5. sezon serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.