61st Street – premiera nowego serialu AMC

}

Data: 8 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

AMC ogłosiło datę premiery nowej oryginalnej serii 61st Street – dynamicznego thrillera, którego akcja toczy się w samym sercu okrytego złą sławą wymiaru sprawiedliwości w Chicago. Policja i prokuratorzy prowadzą śledztwo w sprawie transakcji narkotykowej, która może doprowadzić do złamania obowiązującej w policji zmowy milczenia.

61st Street opowiada historię Mosesa Johnsona (Tosin Cole), obiecującego czarnoskórego sportowca, który zostaje wciągnięty w skorumpowany system sądownictwa karnego Chicago oraz Franklina Robertsa (Courtney B. Vance), obrońcy z urzędu, który zajmuje się jego przypadkiem. Chociaż Roberts obiecał swojej żonie przejście na emeryturę, podejmuje tę sprawę – dostrzega, że może ona zmienić cały system sądownictwa Chicago, rzucając wyzwanie instytucjonalnemu rasizmowi i wszechobecnej korupcji, które stoją w jego centrum.

Courtney B. Vance stoi na czele obsady, w której skład wchodzą: Aunjanue Ellis, Mark O’Brien, Holt McCallany, Tosin Cole, Andrene Ward-Hammond oraz Bentley Green.

Premiera serialu odbędzie się w czwartek 26 maja o 22:00, wyłącznie na kanale AMC.

Źródło: AMC

ZOBACZ TEŻ  Daniella Pineda w obsadzie kolejnego spin-offa The Walking Dead

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.