3. sezon serialu Zniewolona z premierą w Wigilię

}

Data: 8 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Niedawno informowaliśmy o tym, iż TVP1 zakupiła prawa do trzeciego sezonu serialu Zniewolona. Na nowe odcinki nie będziemy musieli długo czekać. Ich premiera jeszcze w tym miesiącu.

Pierwszy odcinek trzeciej serii zadebiutuje w Wigilię. Kolejne dwa odcinki w pierwszy i drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Ich emisja o godzinie 20:15.

W trzecim sezonie do roli Katieriny nie powróci Katerina Kowalczuk, która pożegnała się z produkcją wraz z końcem drugiej serii. Zastąpiła ją Sonya Priss.

Drugi sezon zakończył się nieoczekiwanym zwrotem akcji. Już kiedy wszyscy myśleliśmy, że Katierina w końcu będzie szczęśliwa, bowiem właśnie wyszła za mąż za swojego ukochanego, wszystko potoczyło się inaczej. Do kościoła wpada czarna postać, która godzi świeżo poślubionego męża Katieriny prosto w serce.

Poniżej zwiastun trzeciej serii.

264708868 958037174820859 7571162992815280126 n
fot. Facebook

Zniewolona to nakręcony z rozmachem kostiumowy serial, który opowiada o pięknej i wykształconej dziewczynie, która walczy o odzyskanie wolności. Zna ona języki obce, maluje, gra na fortepianie, niestety talenty te nie mogą zmienić jej losu, jako osoby urodzonej w niewoli. Katia jest własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie.

Źródło: Świat seriali

ZOBACZ TEŻ  Dead Boy Detectives – HBO Max zamawia pilot serialu opartego na postaciach z DC Comics

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.