3. sezon Orville opóźniony o dwa miesiące

}

Data: 7 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Na trzeci sezon kosmicznego i rozgrywającego się w dalekiej przyszłości serialu Orville przyjdzie nam poczekać jeszcze dłużej. Zaplanowana na marzec premiera przesunięta została o dwa miesiące.

Informację o zmianie daty premiery na swoim profilu na Twitterze opublikował twórca serialu i wcielający się w jednego z głównych bohaterów – Seth MacFarlane.

Trzeci sezon serialu zadebiutuje zamiast 10 marca, to 2 czerwca 2022 roku na platformie Hulu, która przejęła go po drugiej serii od stacji FOX. Nowej serii nadano także nowy tytuł: The Orville: New Horizons.

W ramach przeprosin za opóźnienie platforma Hulu opublikowała wideo z sceną otwierającą nowy sezon.

The Orville opowiada o losach załogi tytułowego statku kosmicznego “USS Orville”. Fabuła osadzona jest 400 lat w przyszłości. Kapitan Ed Mercer (Seth MacFarlane) przemierza przestrzeń międzygwiezdną i zmaga się z różnymi przeciwnościami losu: na różnych planetach i innych statkach kosmicznych, jak i na pokładzie własnej jednostki. Problemy wszechświata są równie trudne do rozwiązania jak międzyludzkie relacje i problemy życia codziennego.

Źródło: Twitter, Youtube

ZOBACZ TEŻ  Opowieść podręcznej - będzie 3 sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.