Upgrade Leigh Whannella doczeka się się kontynuacji w postaci serialu

14 października 2021 | Newsy

j

Autor: Agata Popis

Blumehouse Television potwierdziło, że w przygotowaniu jest serialowa kontynuacja Upgrade, thrillera science-fiction Leigh Whannella z 2018 roku.

Upgrade opowiada historię sparaliżowanego mężczyzny, który po otrzymaniu chipu STEM planuje pomścić śmierć swojej żony. Fabuła serialu ma być obsadzona kilka lat po wydarzeniach filmowych i skupi się na rozwoju technologii STEM. Producent Jason Blum ogłosił, że praca nad scenariuszem nadal trwa, a zespołowi zależy na jak najlepszym wykonaniu.

Leigh Whannell powraca w roli reżysera i producenta wykonawczego Upgrade. Nad scenariuszem pracują również Krystal Ziv Houghton i James Roland, znani z pracy przy serialowej kontynuacji filmu The Purge.

ZOBACZ TEŻ  Witamy w Utmark – nowy norweski serial komediowy HBO Europe

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram