Władcy wszechświata: Objawienie powróci na platformę Netflix 23 listopada

13 października 2021 | Newsy

j

Autor: Agata Popis

Serial animowany Władcy wszechświata: Objawienie powróci na platformę Netflix już niedługo. Premiery możemy spodziewać się w listopadzie.

Władcy wszechświata: Objawienie (Masters of the Universe: Revelation), jest kontynuacją klasycznej animacji z lat osiemdziesiątych, Władcy wszechświata (Masters of the Universe). Po kilkudziesięciu latach podejmuje wątki znanych, kultowych postaci i przedstawia ich dalsze losy. Po walce między He-Manem i Szkieletorem, Eternię ogarnął chaos, a bohaterowie serii rozdzielili się na dziesięciolecia. We wznowionej serii Teelę czeka próba ponownego ich zjednoczenia i podjęcia kolejnej misji. Cenę ich niepowodzenia może ponieść cała kraina Eternia.

Drugi sezon serialu ukaże się na platformie Netflix 23 listopada. Podobnie do pierwszego sezonu, ten również będzie składał się z pięciu trzydziestominutowych odcinków. Twórcą serii jest Kevin Smith. W obsadzie serialu znaleźli się między innymi Sarah Michelle Gellar (Teela) i Liam Cunningham (Man-At-Arms). Za animację serii odpowiada studio Powerhouse Animation.

ZOBACZ TEŻ  Brooklyn Nine-Nine - Terry Crews zdradza, kiedy premiera

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram