Władcy wszechświata: Objawienie powróci na platformę Netflix 23 listopada

j

Autor: Agata Popis

}

Data: 13 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial animowany Władcy wszechświata: Objawienie powróci na platformę Netflix już niedługo. Premiery możemy spodziewać się w listopadzie.

Władcy wszechświata: Objawienie (Masters of the Universe: Revelation), jest kontynuacją klasycznej animacji z lat osiemdziesiątych, Władcy wszechświata (Masters of the Universe). Po kilkudziesięciu latach podejmuje wątki znanych, kultowych postaci i przedstawia ich dalsze losy. Po walce między He-Manem i Szkieletorem, Eternię ogarnął chaos, a bohaterowie serii rozdzielili się na dziesięciolecia. We wznowionej serii Teelę czeka próba ponownego ich zjednoczenia i podjęcia kolejnej misji. Cenę ich niepowodzenia może ponieść cała kraina Eternia.

Drugi sezon serialu ukaże się na platformie Netflix 23 listopada. Podobnie do pierwszego sezonu, ten również będzie składał się z pięciu trzydziestominutowych odcinków. Twórcą serii jest Kevin Smith. W obsadzie serialu znaleźli się między innymi Sarah Michelle Gellar (Teela) i Liam Cunningham (Man-At-Arms). Za animację serii odpowiada studio Powerhouse Animation.

ZOBACZ TEŻ  Brooklyn Nine-Nine - Terry Crews zdradza, kiedy premiera

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze