2. sezon Yellowjackets wcześniej niż przypuszczano

}

Data: 18 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Udany zeszłoroczny serial Showtime Yellowjackets powróci jeszcze w tym roku. Tak zapewnia prezes Showtime Networks Gary Levine.

Rozmawiając z Vulture Levine obiecał fanom tego psychologicznego thrillera, że powróci on pod koniec 2022 roku.

Pracujemy nad premierą pod koniec 2022 roku. Chcielibyśmy pozostać w cyklu rocznym. Myślę, że nasi widzowie na to zasługują, a także uważam, że gdy jest program, który stał się popularny to nie można pozwolić, aby o nim zapomniano. – powiedział Levine

Yellowjackets to survivalowy i psychologiczny dramat o dojrzewaniu z elementem horroru, który opowiada o grupie szalenie utalentowanych piłkarzy z licealnej drużyny. Ich samolot rozbija się i trafiają oni do dziczy na dalekiej północy. Teraz aby przetrwać muszą nauczyć się ze sobą współpracować.

Akcja serialu rozgrywa się w dwóch liniach czasowych. Widzimy bohaterów, którzy starają się jakoś przetrwać w odosobnieniu oraz po 25 latach od tego wydarzenia. Na każdym z nich traumatyczne doświadczenia wywarły wielkie piętno, które w dorosłym życiu nieuchronnie wychodzi na wierzch. To co zaczęło się w dziczy ćwierć wieku temu nie opuściło ich do dnia dzisiejszego.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Plotkara w HBO GO - premiera już 26 października

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.