w

2 sezon Altered Carbon – co o nim wiemy?

altered carbon

Showrunnerka Alterd Carbon, Laeta Kalogridi, w ostatnim wywiadzie zdradziła plany na kolejny sezon cyberpunkowego science fiction. Nie potwierdziła spekulacji na temat zmian w obsadzie.

Zapytana, czy w kontynuacji zobaczymy te same wersje bohaterów, odpowiedziała, że nigdy nie myślała o przekształceniach w kategoriach zamiany ludzi, lecz o interesującym braku wymagań co do konkretnego aktora wcielającego się w Takieshiego Kovacsa. Nie zna jeszcze harmonogramu pracy z Joelem Kinnamanem, podkreśla jednak to, jak bardzo ceni sobie dotychczasowe występy aktora.

Kalogridi zaznacza, że intencją jej i innych twórców Altered Carbon nie jest powrót do Bay City w drugim sezonie. Uwielbiany przez nią motyw błyskawicznych podróży poprzez pobieranie świadomości zostanie wykorzystany w kontynuacji losów Kovacsa.

Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

the oath

Czy Sean Bean znowu umrze na ekranie – zwiastun The Oath

Grace and Frankie

Grace and Frankie powraca z 5. sezonem na Netflixa