2 sezon Altered Carbon – co o nim wiemy?

j
}

Data: 15 lutego 2018

a

Kategorie: Newsy

Showrunnerka Alterd Carbon, Laeta Kalogridi, w ostatnim wywiadzie zdradziła plany na kolejny sezon cyberpunkowego science fiction. Nie potwierdziła spekulacji na temat zmian w obsadzie.

Zapytana, czy w kontynuacji zobaczymy te same wersje bohaterów, odpowiedziała, że nigdy nie myślała o przekształceniach w kategoriach zamiany ludzi, lecz o interesującym braku wymagań co do konkretnego aktora wcielającego się w Takieshiego Kovacsa. Nie zna jeszcze harmonogramu pracy z Joelem Kinnamanem, podkreśla jednak to, jak bardzo ceni sobie dotychczasowe występy aktora.

Kalogridi zaznacza, że intencją jej i innych twórców Altered Carbon nie jest powrót do Bay City w drugim sezonie. Uwielbiany przez nią motyw błyskawicznych podróży poprzez pobieranie świadomości zostanie wykorzystany w kontynuacji losów Kovacsa.

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer uratowany przez Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.