altered carbon

2 sezon Altered Carbon – co o nim wiemy?

15 lutego 2018 | Newsy

j

Showrunnerka Alterd Carbon, Laeta Kalogridi, w ostatnim wywiadzie zdradziła plany na kolejny sezon cyberpunkowego science fiction. Nie potwierdziła spekulacji na temat zmian w obsadzie.

Zapytana, czy w kontynuacji zobaczymy te same wersje bohaterów, odpowiedziała, że nigdy nie myślała o przekształceniach w kategoriach zamiany ludzi, lecz o interesującym braku wymagań co do konkretnego aktora wcielającego się w Takieshiego Kovacsa. Nie zna jeszcze harmonogramu pracy z Joelem Kinnamanem, podkreśla jednak to, jak bardzo ceni sobie dotychczasowe występy aktora.

Kalogridi zaznacza, że intencją jej i innych twórców Altered Carbon nie jest powrót do Bay City w drugim sezonie. Uwielbiany przez nią motyw błyskawicznych podróży poprzez pobieranie świadomości zostanie wykorzystany w kontynuacji losów Kovacsa.

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer uratowany przez Netflixa

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram