1899 – zwiastun nowego serialu od twórców Dark. W obsadzie polski aktor!

}

Data: 7 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix prezentuje pierwszy filmowy materiał promujący serial 1899, za powstanie którego odpowiadają Baran bo Odar i Jantje Friese, twórcy serialu Dark.

Zachwycająca wizualnie odyseja, w której nic nie jest takie, jakim się wydaje. Twórcy popularnego na całym świecie serialu Dark przenoszą nas na pokładzie Kerberosa do roku 1899. To, co zaginione, zostanie odnalezione.

Serial składać ma się z ośmiu odcinków. W obsadzie tej niemieckiej produkcji znalazł się nasz rodzimy aktor Maciej Musiał, który na swoim koncie ma już udział m.in. w Wiedźminie.

1899 opowie o tajemniczych wydarzeniach do jakich doszło podczas rejsu okrętu na pokładzie, którego byli emigranci z Europy. Płynęli oni do Nowego Jorku w poszukiwaniu lepszego życia. Podczas ich rejsu na horyzoncie zauważają jeszcze jeden okręt, który zaginął wiele miesięcy wcześniej. To co odnajdują na jego pokładzie zamienia ich podróż w koszmarną zagadkę. Przeszłości każdego z pasażerów splatają się i nic nie jest takim jakim się wydaje.

Data premiery serialu nie została jeszcze ogłoszona.

Poniżej wideo zza kulis, na którym twórcy serialu opowiadają o kulisach powstawania 1899, na którego planie zastosowano najnowocześniejsze technologie produkcyjne na świecie.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Netflix zamawia serial z uniwersum Kung Fu Pandy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.