”1899” został skasowany!

}

Data: 3 stycznia 2023

a

Kategorie: Newsy

Niestety, ale tajemniczy serial 1899 od twórców Dark nie stał się hitem platformy na miarę poprzedniej produkcji. Włodarze serwisu podjęli decyzję o jego anulowaniu po zaledwie jednym sezonie.

Powody takiej decyzji nie zostały podane. Produkcja szybko po premierze trafiła do pierwszej dziesiątki Netflix, to jednak jak widać nie wystarczyło. Możliwe, iż na taki obrót sprawy złożyły się też inne czynniki, któych streamer nie chce na razie ujawniać.

O kasacji 1899 poinformowali na swoim Instagramie twórcy serialu Jantje Friese i Baran bo Odar. Są oni bardzo zawiedzeni takim obrotem spraw, bowiem mieli plan zaprezentowania widzom pełnej historii pasażerów statku w trzech sezonach, tak jak w przypadku Dark. Tak się jednak nie stanie. Z wypowiedzi twórców nie wynika jakoby mieli oni w planach poszukiwanie nowego domu dla 1899.

1899 śledzi tajemnicze losy statku z imigrantami, który płynie z Europy do Nowego Jorku. Pasażerowie reprezentują różne środowiska i narodowości, ale wszyscy podzielają marzenia i nadzieję na odmianę losu w nowym stuleciu za granicą. Gdy niespodziewanie na otwartym morzu napotykają drugi statek, który od miesięcy uważano za zaginiony, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót. To, co znajdują na pokładzie drugiego statku, zamieni ich podróż do ziemi obiecanej w przypominającą koszmar łamigłówkę skupiającą tajemnice przeszłości łączące wszystkich bohaterów. Tu nic nie jest takim jakim się wydaje. Czy pasażerowie to część szalonego eksperymentu?

Źródło: Instagram

ZOBACZ TEŻ  Zielona Latarnia traci scenariusz – trwają poszukiwania nowego pisarza

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.