1883 – Tom Hanks w prequelu Yellowstone

}

Data: 13 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Tom Hanks wystąpi w gościnnej roli w serialu 1883. To produkcja będąca prequelem świetnej ranczerskiej produkcji Yellowstone.

Hanks pojawi się w drugim odcinku serialu, w części retrospekcyjnej. Wciela się on w generała Unii, którego w trakcie bitwy pod Antietam na swojej drodze spotyka James Dutton, w tej roli Tim McGraw.

Poniżej możecie zobaczyć jak Hanks prezentuje się w roli generała.

tom hanks
fot. 101 Studios

Za serial odpowiada Taylor Sheridan. Jak zapowiada twórca, w 1883 pojawi się wiele słynnych nazwisk w epizodycznych rolach. Nie zdradził on jednak kto. Na razie wiemy tylko o Hanksie.

Serial ukaże rodzinę Duttonów, która w ucieczce przed biedą wyrusza na ekspansję Zachodu. Poszukują amerykańskiej ziemi obiecanej – Montany. Zobaczymy jakie, ta obecnie wpływowa rodzina, musiała pokonać przeszkody i z czym się zmierzyć, aby zostać właścicielami jednego z największych rancz w kraju.

Premiera serialu 19 grudnia 2021 roku.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Młody Sheldon dostanie dwa nowe sezony!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.