1883 – nowa zapowiedź prequela serialu Yellowstone

}

Data: 1 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Paramount+ ujawnił nową zapowiedź serialu 1883. Produkcja ta za którą odpowiada Taylor Sheridan, jest prequelem niezwykle udanej ranczerskiej serii Yellowstone.

Zapowiedź ukazuje skromne początki rodziny Dutton, która pochodzi z dzikiego zachodu. Na poniższym wideo możemy zobaczyć bohaterów, w których wcielają się m.in. Tim McGraw, Faith Hill, Sam Elliott i Isabel May.

Serial ukazuje rodzinę Duttonów, która w ucieczce przed biedą wyrusza na ekspansję Zachodu. Poszukują amerykańskiej ziemi obiecanej – Montany. Zobaczymy jakie, ta obecnie wpływowa rodzina, musiała pokonać przeszkody i z czym się zmierzyć, aby zostać właścicielami jednego z największych rancz w kraju.

W głównej obsadzie są także Audie Rick, Marc Rissmann, Eric Nelsen, and James Landry Hébert. Gościnnie zaś zobaczymy m.in. Dawn Olivieri, Emma Malouff, Alex Fine, Gratiela Brancusi, Anna Fiamora, Nichole Galicia i Stephanie Nur.

Premiera serialu 1883 zaplanowana jest na 19 grudnia 2021 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  MANIAC – nowy serial z Emmą Stone i Jonah Hillem. Poznaj datę premiery.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.