Przeczytano:

10. sezon American Horror Story otrzymuje oficjalny tytuł!

22 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Ryan Murphy nareszcie zdradził jaki tytuł otrzyma nadchodzący 1.0 sezon popularnej antologii grozy FX American Horror Story. Produkcja zadebiutuje jako American Horror Story: Double Feature.

Oprócz oficjalnego tytułu opublikowany przez Murphy’ego filmik zdradza także, co prawda w niewielkim stopniu, ale jednak, to o czym opowiadać będzie nadchodzący sezon. Podzielony zostanie on na dwie części. Każda z nich ukaże nam inną historię. Jedna z nich rozegra się na morzu, druga na lądzie, a dokładnie na plaży. Zaintrygowani?

Tutaj link to wpisu Ryana Murphy’ego na Instagramie.

Premiera nowego sezonu antologii jesienią tego roku. Ostatni dziewiąty sezon zadebiutował we wrześniu 2019 roku. Jubileuszowa seria zaliczyła znaczne opóźnienie w produkcji z powodu panującej pandemii.

W obsadzie 10 serii znajdują się m.in. Evan Peters, Kathy Bates, Sarah Paulson, Billie Lourd, Leslie Grossman oraz Macaulay Culkin.

Źródło: Instagram

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również