10. Doktor Who ponownie w serialu! David Tennant powraca

}

Data: 16 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

David Tennant i Catherine Tate powrócą do serialu Doktor Who z okazji zbliżających się obchodów 60. rocznicy serialu.

Według BBC w przyszłym roku ta popularna produkcja science fiction obchodzić będzie 60 urodziny. Pierwszy odcinek wyemitowany został w 1963 roku.

Tennant w 2005 roku wystąpił w serialu jako dziesiąte wcielenie tytułowego doktora. Tate zaś portretowała jego asystentkę Donnę Noble. Duet ten ponownie spotka się na planie po 12 latach, bowiem swoje regularne występy zakończyli w 2010 roku. Nakręcą oni sceny do odcinka specjalnego, którego emisja zaplanowana jest na przyszły rok.

Nie wiadomo jak potoczą się losy tej dwójki w odcinku specjalnym. Doktor i Donna ostatni raz widzieli się, gdy ten musiał wymazać jej pamięć. Gdyby tego nie zrobił zginęłaby, a teraz kobieta ma zakaz grzebania w przeszłości.

Będzie to spektakularny powrót. Dwie z naszych największych gwiazd ponownie połączą się w bitwie życia – powiedział w oświadczeniu showrunner serii Russel T. Davies.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Seriale historyczne - TOP 16

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.