Skok ze spadochronem na prezent — podaruj bliskiej osobie niezapomniane przeżycie!

}

Data: 7 listopada 2022

a

Kategorie: Inne

Zbliżają się właśnie urodziny bliskiej Ci osoby, a Ty nie wiesz, jaki dać jej prezent? A może masz ten sam problem, ale w przypadku Bożego Narodzenia? Zamiast więc się zamartwiać lub znów kupować te same, sprawdzone, ale nudne rzeczy, postaw na coś niezapomnianego. Skoki spadochronowe to naprawdę wyjątkowy pomysł!

Skok ze spadochronem — dla kogo? 

Skok ze spadochronem to jedna z najczęściej występujących pozycji na tak zwanych ”bucket list”. To marzenie wielu osób. I nie ma w tym nic dziwnego, bo jest to w końcu coś absolutnie niecodziennego i wyjątkowego. Przecież chyba każdy fantazjował kiedyś o lataniu. A skok ze spadochronem jest w końcu tego namiastką. Z tego też powodu będzie to świetny pomysł na prezent dla naprawdę wielu osób. 

Voucher na skok ze spadochronem będzie na pewno świetnym podarunkiem dla każdego, kto głośno mówi o tym że ma takie marzenie. Zwykle nie jest jednak tak prosto. Kto więc jeszcze będzie cieszyć się z takiego prezentu? Z pewnością wszyscy entuzjaści sportu, a przede wszystkim jego nieco bardziej ekstremalnych odmian. Będzie to również fantastyczna opcja dla osób, które lubią przełamywać swoje słabości i zyskiwać nowe doświadczenia. 

Dużym plusem jest to, że skoki ze spadochronem są niemal dla każdego — niezależnie od wieku. Jedynymi ograniczeniami są poważne schorzenia. Jeśli więc wiesz, że osoba, której chcesz zrobić prezent zdrowa, spełnienie marzenia będzie możliwe!

Co obejmuje voucher na skok spadochronowy? 

Vouchery na skok ze spadochronem cieszą się w ostatnich latach dużą popularnością. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ są to gotowe pakiety, których nie trzeba uzupełniać żadnymi dodatkowymi usługami. Co właściwie wchodzi w skład takiego kuponu? Przede wszystkim obejmuje on krótkie przeszkolenie teoretyczne oraz spotkanie z instruktorem. Na osobę posiadającą voucher czeka oczywiście profesjonalny kombinezon spadochroniarski oraz gogle. W cenie jest również przelot samolotem na odpowiednią wysokość oraz to, co najważniejsze, czyli sam skok. Oznacza to więc, że kupując taki voucher w prezencie, finansujesz tę przygodę w całości i nie narażasz obdarowywanej osoby na żadne dodatkowe koszty. 

ZOBACZ TEŻ  Premiery kinowe 2021, na które warto czekać

Voucher na skok ze spadochronem — gdzie i jak kupić? 

Voucher na skok ze spadochronem najlepiej kupić przez internet. Tak jest bowiem najłatwiej i najwygodniej. Nie musisz pisać żadnych mebli bezpośrednio do firm organizujących takie skoki — po prostu klikasz przycisk i kupujesz voucher zupełnie tak, jakbyś robił zwykłe zakupy online. 

Kupując voucher na skok ze spadochronem, należy zaznaczyć miejscowość, w której będzie on realizowany. Pamiętaj więc, by wybrać odpowiednie miasto. Dużym plusem zakupu takiego prezentu online jest szybka i darmowa dostawa. Co więcej, osoba, której go wręczysz, ma aż rok na skorzystanie z atrakcji. 

Ile kosztuje voucher na skok spadochronowy? 

Ceny skoków ze spadochronem są bardzo zróżnicowane. Stawka zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od miejsca realizacji. Kupując voucher na skok ze spadochronem online, możesz być pewien niższej ceny. Jednak tutaj także koszt może być różny, w zależności od miasta, w którym będzie się odbywał. Przeważnie najdroższe skoki są tam, gdzie na skaczących czekają najfantastyczniejsze widoki, czyli w górach i nad morzem. Tu mogą wynosić nawet ponad 1000 zł. Jednak te krajobrazy są naprawdę warte tej ceny! Jeśli Twój budżet jest mniejszy, to i tak nie musisz się obawiać, ponieważ w większości polskich miast maksymalna cena takiej atrakcji to około 800 zł. 

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Agattka

    To też jest fajny pomysł na prezent, ja zamiast skoku ze spadochronem podarowałam voucher na lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Adam był zachwycony, cieszył się dosłownie jak małe dziecko 😛

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *